Dieta lékařů

Dieta VICTOR je dlouhodobě oblíbená mezi lékaři. Není to náhoda. Naše proteinová dieta je bezpečnou metodou hubnutí a byla vytvořena ve spolupráci s lékaři. Přidáš se i ty?

Pár slov o dietě

Pár slov o dietě

Faktickým otcem bílkovinné diety je profesor George L. Blackburn, který v roce 1973 položil základy přístupu k redukci hmotnosti, který dnes nazýváme proteinová dieta, bílkovinová dieta nebo Keto dieta. Díky jeho metodě máme dnes k dispozici bezpečný a ověřený způsob redukce hmotnosti.

Ve spolupráci s celou řadou lékařů, odborníků na výživu, ale také výrobců funkčních potravin došlo ke zlepšení a zdokonalení této metody do dnešní podoby, kterou máme k dispozici. Dnes již dieta nezahrnuje pouze instantní výrobky, ale celou řadu funkčních hotových potravin, které ji dělají snesitelnější, účinnější a přístupnější širší populaci. Dlouholetý vývoj, který začal již prof. Blackburn v roce 1973, a neustálé zdokonalování jsou základem pro bezpečnou a účinnou metodu hubnutí VICTOR.

 

Martin Cvrkal
Fyzioterapeut a psycholog se zaměřením na výživu
Konzultant proteinové diety VICTOR

martin@victordiet.cz 

Slova lékařů

MUDr. Petr Neoral Ph.D
MUDr. Petr Neoral Ph.D Specializace v oboru ortopedie a sportovní traumatologie

Dosažené vzdělání :
2006 - Lékařská Fakulta UP Olomouc
2009 - Odborný asistent pro výuku ortopedie UPOL
2012 - Atestace: specializace v oboru ortopedie
2012 - Diplom celoživotního vzdělávání České lékařské komory
2013 - Vedoucí kostní banky FNOL
2014 - Ph.D – Doktorandské studium, Lékařská fakulta univerzity Palackého v Olomouci
2017 - Vedoucí lékař NeoOrtoClinic a NeoSportClinic

Členství :
Člen České lékařské komory /ČLK/
Člen Československé ortopedicko-traumatologické společnosti /ČSOT/
Člen European society of sport traumatology, knee surgery and arthroscopy /ESSKA/
Člen Společnosti pro sportovní traumatologii a artroskopii /SSTA/

Jako sportovní lékař a ortoped moc dobře vím, že obezita a nadváha mají zásadní vliv na opotřebení pohybového ústrojí člověka, hlavně pak kloubů a šlach. Ale i jako člověk, co má rád pohyb a účastnil se mistrovství světa lékařů ve fotbale jsem vyzkoušel v životě, snad jako každý, komu na svém zdraví a vzhledu záleží, několikrát různé hubnoucí kůry a diety. Ono se lehce řekne nejezte, vždyť je to jednoduché, příjem musí být menší než výdej, ale pro muže, co mají rádi chutě a život chtějí prožít jinak než na chemických koktejlech, je to opravdu složité. Navíc, abychom si dietou neublížili, musí být strava pestrá a vyvážená. S panem Cvrkalem (konzultant proteinové diety VICTOR) a dietami VICTOR a Victus jsem se setkal již před 6ti lety a vyzkoušel si je poprvé. To, že je člověk během procesu pod odborným dohledem, je pro mě jako lékaře strašně důležité. Ve své praxi doporučuji VICTOR jak mužům obézním jako dlouhodobý koncept, tak sportovcům, co chtějí rychle shodit 4—5 kg před blížící se sezónou.

www.neoortoclinic.cz

Proč dieta s VICTOREM?

Výhody diety s Victorem

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Přes 300 druhů jídel

Přes 300 druhů jídel

Časově nenáročné

Časově nenáročné